
Музична розвивальна іграшка KH11/003 Kids Hits Мавпа-звук, світло
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: KH11/003
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна іграшка Kids Hits Babykins Мавпочка запрошує до веселої гри! Інтерактивна іграшка полегшує процес навчання та робить його веселим і різноманітним. Малюк буде натискати кнопки, що світяться, слухати та підспівувати популярним мелодіям та кумедним звукам. Танцювати під улюблені пісні у процесі вивчаючи алфавіт і рахунок не тільки українською, але й англійською мовою. Мила мавпа має рухливі вушка, що клацають та кольорову підсвітку. Іграшка сприяє розвитку музичних та сенсорних здібностей, когнітивних навичок та логічного мислення дитини.
Живлення: 2 батарейки типу ААА (у комплект входять).
Розмір іграшки: 10 х 15 х 6 см.
Рекомендовано для дітей віком від 2-х років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 13 мм |
| Ширина упакування | 21 мм |
| Висота упаковки | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴
