
Конструктор Qman Машина джип на радіокеруванні 415 деталей
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: QM-54002
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОНСТРУКТОР 54002:
-Джип 21 см
-На радіокеруванні
-415 Деталей
-Аккумулятор
-USB шнур для заряджання
-У коробці 43*25,5*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 43 мм |
| Ширина упакування | 255 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴
