
Трек дерев'яний TREE TOYS MD 1737 2в1 машинки/рибки
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD 1737
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек дерев'яний 2в1
З одного боку з'їжджають машинки, з іншого боку скочуються кульки.
У комплекті — 4 кульки та 4 машинки (4,5 см)
Іграшка не розрахована для дітей до 3 років, тому що має дрібні деталі в комплекті!!
Розмір упаковки: 36*16*7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tree Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 355 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
