
Арбалет дитячий Limo Toy 0488 з лазерним прицілом Хакі
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 0488 (35881L)
Іграшковий арбалет для дитячої спортивної стрільби "Стрилок"
Розмір арбалета 35-34-19 см
Розмір мішені 23 см
Розмір стріли 24 см
Розмір паковання 46,5-7-29,5 см
Колчан зі стрілами можна носити на ремені.
Цей ігровий арбалет зацікавить будь-яку дитину, незалежно від статі чи віку.
Особливості: ефектний дизайн, три стріли з присосками, лазер для підсвічування цілі.
Арбалет забезпечений лазером на батарейках, який забезпечує точність потрапляння.
Дальність польоту стріли — до 12 метрів.
Зроблений за подобою справжньої зброї, але водночас абсолютно безпечний для дитячих ігор, тому що стріли мають наконечники у формі присоска.
Це анітрохи не завадить потрапити прямо в поставлену ціль. Однак, навіть попри те, що ця іграшка абсолютно безпечна, не зайвим буде пояснити дитині основні правила, не в жодному разі не можна спрямовувати арбалет людині в очі, не в жодному разі не стріляти в тварин або людей, це дуже боляче та небезпечно.
Для багатьох хлопчиків дитячий арбалет цікавіший, ніж лук. Напевно, тому, що дитячий арбалет поєднує в собі і лук, і рушницю одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Колір | Хакі |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 465 мм |
| Ширина упакування | 295 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
- Ціна: 550 ₴
