
Ігровий набір Трюмо LIMO TOY 661-20 з чарівною паличкою й аксесуарами
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 661-20
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трюмо на радіокеруванні
- Відчиняються двері
-Звукові ефекти
-MP3 вхід
- Аксесуари
-Розмір іграшки 46*30*72 см.
-Висота стільчика: 21 см
-У коробці 70*56*9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴
