
Водяное оружие Metr MR 0505 бластер большой 38 см Синий, Зеленый
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: MR 0505
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Большой помповый бластер выполнен из клотного качественного пластика.
Длина 38 см
Размер упаковки: 18*45*5.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


