Серія ЗСУ
Військовий автомобіль Бандеромобіль
Кількість деталей: 250
Розмір упаковки: 24.5-16-5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴

