
Самокат дитячий Bambi 3-х колісний (LS2215) Disney Princess Принцеси Mermaid PU світло Рожевий
1 415 ₴
- Немає в наявності
- Код: LS2215
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий самокат
Максимальне навантаження, кг: 50 кг
Характеристики:
КЕРМО
Матеріал – алюміній
Система складання – ні
Висота від підлоги, мм – 60-85 см
Ширина, мм – 26 см
Тип кріплення ручок – стаціонарне
Форма/матеріал грипс – фігурні з розширеними кінцями/м'яка високоякісна гума
ДЕКА
Матеріал – Скловолокно/пластик
Ширина, мм – 14 см
Довжина (простір для ніг), мм – 32 см
Гальма - Одне гальмо. Задній ножний
КОЛЕСА
Кількість коліс – 4
Діаметр (перед/зад), мм – 11,5/8 см
Ширина (перед/зад), мм – 4/2 см
Матеріал – Поліуретан світиться
Підшипники – ABEC 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 115 мм |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Колір | Рожевий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴

