
Робот на р/у Toytoy стреляет дисками, танцует, ходит, свет, звук
950 ₴
- В наявності
- Код: 27108
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивний робот стане чудовим подарунком для вашого малюка, адже з ним так цікаво грати! Він вміє ходити, ковзати, повертатися, танцювати, розмовляти і навіть стріляти м'якими дисками. Звукові та світлові ефекти Стріляє дисками
У набір входить:
-робот
-пульт ДУ
-м'які диски для стрільби
Розмір коробки: 21х14х32см.
Працює від батарейок (не входять до комплекту)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


