
Інтерактивний конструктор Metr LM1005-A із шурупокрутом Парк атракціонів із фігурками
550 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це не просто конструктор, а цілий механізм, який дитина від 3 років може зібрати за допомогою шурупокрута або викрутки.
Атракціон зі світловими та звуковими ефектами стане захопливою грою для малюка.
Іграшка виготовлена з якісного пластику.
Працює від батарейок.
Розмір упаковки: 32-31-26,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Тип конструктора | Електронний |
| Тематика | Космос |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 310 мм |
| Висота упаковки | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





