
Набір для творчості 4 в 1 Danko toys BIG CREATIVE BOX (тесто, кульковий пластилін,маса для ліплення, окиснений пісок)
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: BCRB-01-01B
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір тіста для ліплення 4 in 1 Big Creative BOX Danko Toys BCRB-01-01
Набір для ліплення Big Creative BOX BCRB-01-01 — чудова можливість організувати правильний розвиток своєї дитини в комфортних, интнеобхідних для нього ігрових умов. Набір дасть змогу дитині проявити свої творчі здібності та уяву, сприяє розвитку посидючості, дрібної моторики та уваги.
Комплектація
- тісто для ліплення в баночках — 6 шт.;
- тісто для ліплення в брикетах — 6 шт.;
- кінетичний пісок — 400 г;
- блістерні форми — 3 шт.;
- екструдер — 1 шт.;
- комплект аксесуарів і формочок — 1 шт.;
- маса для ліплення в брикетах — 6 шт.;
- кульковий пластилін — 6 шт.;
- інструкція 1 шт.
Розміри упакування: 22.5 x 34 x 8.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Висота | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

