
Дитячий двосторонній термокилимок ToyCloud 180 * 120 см із сумкою Дорога тварини бежевий
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: MR 1570-1
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розвиваючий килимок має високу пружність і гнучкість. Завдяки таким властивостям, килимок убереже Вашого малюка від забитих місць, коли він грає сам.
Килимок, що розвиває, виготовлений з матеріалу EVA – це сучасний, екологічно чистий та гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини
Килимок має розміри 180х120 і 8 мм товщина, також його можна використовувати з двох сторін. Вся кольорова гама та розташування елементів на килимку підібрані таким чином, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та вчилася розпізнавати кольори, відтінки, цифри.
М'який килимок для розвитку – річ, яка обов'язково має бути у активного допитливого малюка!
Особливості ігрового килимка:
- зображення сантиметрової шкали;
- водонепроникний та легкий у догляді;
- можна використовувати з двох сторін;
- має рифлену поверхню з обох боків, яка запобігає ковзанню;
- травмо-безпечний;
- не пропускає холод;
- розвиваючий;
- компактний;
- екологічно безпечний;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Стан | Новий |
| Матеріал | EVA |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 8 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴




