
Дитяча зброя Снайперська гвинтівка з лазерним прицілом Автомат 80 см
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 915B
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина гвинтівки — 82 см.
Стріляє гідрогелевими кульками Орбіз і пластиковими кульками.
У комплекті:
- підставка під гвинтівку
- приціл
Функції
- лазерне зазначення
Розмір упаковки: 71*18*5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴


