
Самокат трюковий iTrike SR 2-066-1-GR Зелений
2 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SR 2-066-1-GR
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат трюковий iTrike — це нова сучасна трюкова модель самоката, дуже зручна у використанні, що має низку переваг, а саме:
- суперміцність (алюмінієва рама, посилена 3 гвинтами та лите кермо з м'якими накладками на ручках)
- кермо самоката обертається на 360 градусів для виконання трюків з обертанням
- самокат обладнаний заднім гальмом для більшої безпеки
Трюковий самокат SR 2-066-1-GR рекомендовано використовувати на зріст 1,1-1,5 м, максимальну вагу 100 кг.
Характеристики самоката :
- Матеріал деки: алюміній
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Жорсткість коліс: 82А
- Діаметр коліс: 100 мм
- Ножні гальма
- Підшипник: ABEC 7
- Кермо обертається на 360 градусів
- ширина керма — 565 мм;
- висота керма від землі — 850 мм;
- ширина деки — 100 мм;
- довжина деки — 500 мм;
- тип колісних дисків — пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴
