
Конструктор военный LIMO TOY 5 в 1 KB 2017 "Машина ПВО Patriot Пэтриот", 627 дет
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: KB 2017
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Количество деталей 627
Размер в упаковке: 45-33-7см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


