
Скейт MS 3390 канадський клен 71 см ПУ колеса з ручкою
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS 3390
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скейтборд Profi MS 3390 71-20 см наждак, алюм.підвіска, колеса ПУ, підшABEC-7, розобр. Матеріал: дерево.
Особливості скейтборду MS 3390 Профі:
- свіжоміцна поліпшена алюмінієва підвіска;
- безшумні поліуретанові колеса;
- дека: наждак;
- матеріал деки: дерево;
- підшипники: ABEC-7;
- розмір деки: 71 см х 20 см;
- вантажність — 80 кг.
Такий вид активного відпочинку неодмінно сподобається дитині та допоможе їй насолодитися катанням, розвине силу та спритність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 71 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴







