- Кільце металеве діаметром 24 см
-Сіть
-Мяч
-Насос
-У коробці 25-28,5-5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип гри | Баскетбол |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

