
Конструктор ТехноК 9994 Замок принцеси 180 дет великі деталі
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9994
Набір у ніжно-рожевому кольорі дарує можливість побудувати казковий замок. Він стане будинком для героїв історій, які придумує ваша дитина: сміливих принців на білих конях і граціозної сучасної принцеси, що має власне авто та вертоліт, наявні в наборі. Так що можна влаштувати романтичні прогулянки на конях, драйвові перегони машинкою, а вертоліт послугує для повітряних подорожей!
Усього в наборі 180 елементів і яскраві наклейки, що надають особливого шарму кожній конструкції, і прикрасять замок на власний смак. Ландшафтний дизайн створять дерева та кущики з елементів конструктора. Чи буде це вишукана королівська резиденція, чи веселе місце для пригод — вирішувати тільки вашій дитині!
Розмір коробки: 37,5*24,5*13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість деталей | 180 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Ширина упакування | 245 мм |
| Висота упаковки | 135 мм |
- Ціна: 775 ₴

