
Самокат трюковий Explore 45738 GALANT-POWER (HIC, 2 пеги) синій
2 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57955-1
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат для екстремального катання
Легка посилена рама.
Надміцна передня вилка.
Надійний 3-парфуми.
Посилена дека з міцного алюмінію.
HIC — і легка та надійна компресія
Колеса PU, діаметр 110 мм алюмінієва лита маточина, лита вилка.
Серцевик/диск у колесах дюралюміній, литийДо комплекту додається пега.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 65 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴
