
Самокат iTrike SR 2-051-BL1 двоколісний з ручним гальмом Синій
1 980 ₴
- В наявності
- Код: SR 2-051-GR1
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат із великими поліуретановими колесами зможе легко переміщатися будь-якою дорогою.
Цей самокат обладнаний ручним гальмом і можливістю регулювання керма за висотою (від 90 до 106 см).
Характеристики:
- Матеріал: алюміній + сталь
- Матеріал коліс: поліуретан
- Кількість коліс: 2 шт
- Регулювання висоти керма
- Підніжка
- Ручне гальмо
- Підставка для ніг
- Складной
Розміри:
- Кермо: 90/106 см
- Розмір підніжки: 54 (34) х 11 см
- Ширина керма: 39 см
- Діаметр коліс: 20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Без обмежень |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 106 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴
