От 8-ми лет
Замокат для дорослих SR 2-018-9-B з конструкцією зі сталі з алюмінієм є надійним і зручним у використанні, його легко скласти для перенесення або зберігання. Самокат обладнаний ручним гальмом, амортизаторами, паркувальною підніжкою та відбивачами світла.
Характеристики самоката для дорослих iTrike SR 2-018-10-BBL:
- Рама самоката виготовлена з алюмінію зі сталлю.
- Кермо регулюється по висоті.
- Ручки покриті протиковзним матеріалом.
- Обладнаний двома колесами, виготовленими з поліуретану.
- Має ручне гальмо.
- Обладнаний амортизаторами.
- Самокат обладнаний складаною стоячною підніжкою.
- Передбачені відбивачі світла.
- Складана конструкція робить самокат зручним для перенесення і транспортування.
- Розмір платформи (ДхШ): 46/35х14 см.
- Висота керма: 89-103 см.
- Діаметр коліс: 20 см.
- Максимальне навантаження 100 кг.
- Паковання: картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 103 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴

