
Підлітковий самокат iTrike ПУ колеса 200 мм Чорно-червоний
1 380 ₴
- В наявності
- Код: SR 2-010-6
Яскравий надійний самокат моделі iTrike SR 2-010
Підійде для діток від 6 років і витримує до 70 кг, що дасть змогу використовувати його навіть дорослими.
Надійна та зручна у використанні алюмінієво-сталева конструкція легко скласти для перенесення або зберігання.
Дека (платформа) з антиковзною накладкою
Самокат обладнаний ножним гальмом і паркувальною підніжкою.
Самокат iTrike допоможе весело та з радістю проводити час, сприяючи розвитку координації рухів і вмінню тримати рівновагу.
Кермо регульоване в 3 положеннях із м'якими грипсами EVA
Великі поліуретанові колеса діаметром 20 см зі встановленим гальмом на задньому колесі.
Розмір: 75х38х95см
Максимальна висота: 98.5см
Розмір дека: 46х11см
Вага: 3.71кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 98.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 380 ₴


