
Лялька Kids Hits Beauty Star Party Time 46 см у блакитному платті
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: KH40/001
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ляльки Beauty Star Party Time мають неймовірно чудовий вигляд! Блискуче плаття, блискучі блискітки та красиво укладені наддовге волосся дають змогу лялькам бути в центрі уваги на будь-якому святі. З модними прикрасами та елегантним макіяжем вони точно матимуть приголомшливий успіх!
Граючи з ляльками, діти будуть самовиражатися, розвивати соціальні навички, відпрацьовувати особисті та звичайні практичні навички. У вас настрій для веселих свят? Настав час вечірок! Сяйте, як справжня зірка краси!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

