Набір меблів для флакових тварин — Кухня (6617) — грати стане ще цікавіше з таким набором меблів для улюблених тварин. Такий набір прикрасить кухню в будинку звіряток.
У комплекті:
- флоксовий зайчик
- кухня,
- стіл,
- 2 стільці,
- холодильник,
- кухонний посуд та продукти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴

