- металевий каркас;
- габарити 48*33*64;
- є кошик;
- колеса EVA — 4 шт. - 11 см;
- у ляльці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Ні |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴





