
Столик для гри з тістом і кінетичним піском Danko toys Multi Table
955 ₴
- В наявності
- Код: MTB-01-01
«MULTI TABLE» — не просто солідний і оригінальний подарунок — це справжня СТУДІЯ ТУРИСТІВ у Вас удома!
Ми зібрали для Вашого малюка основні різновиди всіма улюблених матеріалів і технік і понад 80 предметів в одній коробці:
- багатофункціональний столик для ліплення та гри, за яким буде комфортно трьом дітям одночасно;
- безліч аксесуарів і формочок;
- два різновиди світної МАССИ для ліплення: кульковий і повітряний пластилін;
- кінетичний пісок;
- ручний лизун «CRAZY SLIME»;
— книга майстер-класів із покроковими інструкціями.
«MULTI TABLE» дасть змогу створити безліч унікальних виробів, розвинути тактильні відчуття й надовго захопить.
Комплектація
- стіл — 1 шт.;
- тісто для ліплення в брикетах — 36 шт.;
- тісто для ліплення в баночках — 4 шт.;
- лизун у баночці — 2 шт.;
- формочки — 10 шт.;
- повітряний пластилін Air Clay FLUORIC — 5 шт.;
- кульковий пластилін Bubble Clay FLUORIC — 5 шт.;
- кінетичний пісок — 400 г;
- стеки — 3 шт.; — екструдер — 1 шт.;
- насадка для екструдера — 2 шт.;
- штамп — 4 шт.; - валик-калка — 1 шт.;
- вафельниця — 1 шт.;
- інструкція — 1 шт.
Розміри упакування:
39 х 52 x 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 11 см |
- Ціна: 955 ₴



