
Набір для дослідів Danko toys Супер 10 експериментів з хімії та фізики Chemistry Kids (10 дослідів) —No1
350 ₴
- В наявності
- Код: CHK-01-01
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настав час відкрити вам світ захопливої хімії, поділитися секретами чарівної фізики та навчити тонкощів магічних експериментів.
Ми звикли дивитися на світ навколо себе, отримуючи інформацію, яку сприймають наші органи чуття. А як усе влаштовано насправді? Цей набір не тільки познайомить вас із різними видами захопливих експериментів, а й пояснить їх суть. А допоможе в цьому інструкція та необхідний реквізит.
І хто знає, може саме Ви зробите дивовижне наукове відкриття, а захоплення наукою почнеться з набору "Chemistry Kids"!
Набір містить:
- мірна ложка;
- окуляри та рукавички;
- пипетка;
- пласт.ложка и пласт.стакан;
- реактиви та необхідні матеріали;
- барвники;
— інструкція.
Розмір упаковки: 85х345х225 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Хімія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 225 мм |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Вага | 1000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

