
Автомат FutureBattle 588-2-3 з глушником на акумуляторі, стріляє орбізами
850 ₴
- В наявності
- Код: 588-2-3
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-Автомат на орбізах 64 см
— акумулятор
-USB кабель
-Орбизи
-У коробці
45*24,5*6,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 245 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

