
Лошадка на поводке с управлением M 5599 I UA Limo Toy 17 см единорог
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 5599 I UA
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лошадка на дистанционном управлении 17 см.
Звук, музыка - на украинском языке.
В коробке, 21-24,5-14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 245 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴


