
Інтерактивна іграшка Limo Toy FT 0034 Ведмедик казковий
1 200 ₴
- В наявності
- Код: FT 0055
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивний плюшевий ведмедик Казник стане чудовим другом вашій дитині та зможе розважати її цікавими казками.
Плюшевий ведмедик Казник розповідає п'ять цікавих аудіо казок українською мовою: "Бобове зернятко"; "Два Морози"; "Зайчика хатка"; "Зимівля звірів"; "Коза-Деріза"; "Крути-Верть"; "Рукавичка"; "Язиката хвеська".
До комплекту входить сам плюшевий ведмедик-козник і вісім карток із казками та картинками.
Висота ведмедика: 25 см.
Працює ведмедик від трьох батарейок типу AA (не входять до комплекту).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Коричневий |
| Мови | Український |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 315 мм |
| Висота упаковки | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴


