
Інтерактивна іграшка Limo toy FT 0043 AB "Ведмежа" казочник, повторюшка УКР блакитний
830 ₴
- В наявності
- Код: FT 0043 AB
"Ведмедик" — це дитяча навчальна сенсорна іграшка, спрямована на розвиток дитини.
Ведмедик реагує та відповідає на дотики до його голови та лапок.
Містить 6 навчальних функцій і понад 100 звукових треків, зокрема:
43 вірші,
24 дитячі казки,
15 веселих пісень,
10 швидкомовок.
Слухайте разом із малюком пісні та мелодії у високій HD якості.
Дитині дуже сподобається еластичні та м'які ведмежати, тому що матеріал виготовлений із харчового силікону.
Крім того, вушка під час гри переливатиметься 7 різними кольорами! А ще ведмедик дуже гарно одягнений, він має світний метелик.
Така іграшка, як "Розумне ведмежа", подарує дитині нові знання, допоможе поповнити словниковий запас, вивчити нові пісеньки, віршики та казки.
Під час гри в дитини розвивається, пам'ять, слухове та зорове сприйняття.
Характеристики:
Сенсорна кнопка (голова реагує на дотики)
Сенсорна кнопка (лапки реагує на дотики)
М'які вушка з підсвіткою (переливається 7 кольорами)
HD якість музики
вмик./вимк. — кнопка з підсвіткою
6 навчальних функцій
регулювання гучності (вперед і назад).
Розмір іграшки: 20 см.
Розмір коробки: 27*16*14 см.
Працює від батарейок: 3 шт АА (не входять до комплекту)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Блакитний |
| Мови | Український |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 830 ₴
