
Пірамідка гвинтова Fun Game закручується "Крутецька пірамідка"
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28948
Пірамідка Крутська пірамідка — новий формат пірамідки, яка стане справжньою знахідкою для дбайливих батьків і невгамовних допитливих малюків.
"Крутецька пірамідка" вирізняється конструкцією стрижня у формі гвинта, на яку один за іншим накручуються кольорові елементи різного розміру та форми.
Іграшка позитивно впливає на розвиток логічного та образного мислення, спонукає до вивчення нових кольорів, вчить розрізняти та порівнювати елементи за розміром і чудово тренує дрібну моторику.
Особливості:
- стрижень пірамідки має форму гвинта;
- кількість кілець — 6;
- яскрава колірна гама ігрових елементів;
- ранжування кілець за розміром і формою;
- міцна та стійка основа пірамідки;
— іграшка виготовлена з якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини.
Розмір упаковки: 36*13*13 см
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 155 мм |
- Ціна: 470 ₴
