Конструктор магнітний
Набір складається зі 104 елементів. Деталі конструктора дають змогу дитині зібрати цікаві моделі й оригінальні фігури.
Конструктор із безпечного й екологічно чистого магніту.
Конструктор підходить дівчаткам і хлопчикам віком від 3 років. З його допомогою діти зможуть створити цікаві фігури та моделі та зрозуміти, як працює магніт. Деталі легко притягуються й міцно триматися. Гра з набором допоможе розвинути просторове мислення, дрібну моторику, фантазію та творче мислення.
У комплекті:
- 104 деталі
- інструкція українською мовою
Упакований конструктор у картонну коробку
Габарити в пакованні: 45*32*8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Стать | Унісекс |
| Кількість деталей | 104 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴

