
Конструктор Lari 11378 Атракціон: Веселий восьминіг 330 дет
890 ₴
- В наявності
- Код: 11378
Конструктор 11378 Атракціон: Веселий восьминіг — захопливі розваги на каруселі Веселий восьминіг не закінчуються ніколи. Представлений ігровим набором на 330 деталей, з якого збирається захопливий атракціон. Карусель виготовлена у формі великого восьминога рожевого кольору, до щупальців якого прикріплені чотири візки у формі морських тварин.
У кожному візку передбачено місце для однієї мініляльки. Візки ковзають за гнучкими напрямними, встановленими периметром каруселі. Обертанням ручки на голові восьминога весь механізм приводиться в рух, і візка, мчать по колу, то змивають вгору, то стрімко несуться вниз, даруючи непідробну радість і яскраві враження тим, хто в них сидить.
Додатково з деталей набору 11378 Атракціон: Веселий восьминіг збирається квильник, який також прикрашений логотипом восьминога. За бажання, за допомогою спеціального кріплення, її можна прикріпити до корпусу каруселі. Крім квитка для катання на атракціоні, у касі можна купити порцію смачного попкорну.
Розмір коробки: 37 х 26 х 6,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Larі |
| Стать | Для дівчаток |
| Кількість деталей | 330 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 37 мм |
| Ширина упакування | 26 мм |
| Висота упаковки | 7 мм |
- Ціна: 890 ₴

