
Іграшка музична Квіточка Limo Toy казки, пісні ліжечки українська мова
305 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT 0014
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квіточок озвучений українською мовою.
Розповідає 4 казочки, 5 скоромовок, 3 веселі пісеньки.
Регулюється гучність.
Кожен пелюстка світиться різним кольором, що привертає увагу малюків.
Зручний розмір для дитячих ручок.
У комплекті шнурочок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴
