
Музыкальная развивающая игрушка KH10/002 Kids Hits Жираф звук, свет
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: KH10/002
Інтерактивна іграшка Kids Hits Babykins Жираф запрошує до веселої гри! Інтерактивна іграшка полегшує процес навчання та робить його веселим і різноманітним. Малюк буде натискати кнопки, що світяться, слухати та підспівувати популярним мелодіям та кумедним звукам. Танцювати під улюблені пісні у процесі вивчаючи алфавіт і рахунок не тільки українською, але й англійською мовою. Мила жирафа має рухливі вушка, що клацають та кольорову підсвітку. Іграшка сприяє розвитку музичних та сенсорних здібностей, когнітивних навичок та логічного мислення дитини.
Живлення: 2 батарейки типу ААА (у комплект входять).
Розмір іграшки: 12 х 14 х 6 см.
Рекомендовано для дітей віком від 2-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 13 мм |
| Ширина упакування | 21 мм |
| Висота упаковки | 8 мм |
- Ціна: 355 ₴
