
Карусель на ліжечко Limo Toy 818 мобіль із нічником
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 818
Карусель на ліжечко 818 створить у кімнаті сприятливу атмосферу, допоможе підготувати дитину до сну або просто буде його розважати. Карусель являє собою дерево з трьома зеленими листочками та підвісками-брязкальцями у формі тварин: пташка, мавпочка та бджілка. На функціональній панелі мобіля встановлені кнопки перемикання режимів, клавіша вмикання іграшки та регулювання гучності.
Мобіль може працювати в 3 режимах:
1. мелодія + підсвічування;
2. мелодія + обертання каруселі;
3. мелодія + підсвітка + обертання каруселі.
Звукові ефекти так само розподіляються на 3 режими:
• Заспокійливі (10 мелодій);
• Колишні (10 мелодій);
• Звуки природи (2 мелодії).
Світлові ефекти розділяються на 7 різновидів.
Працює карусель від 4 батарейок 1.5 V типу АА (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 345 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
- Ціна: 1 200 ₴

