Людина-павук 26,8*8*15 см
-У коробці 17,5*8,4*30 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 268 мм |
| Персонажі | Людина Павук |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Висота упаковки | 84 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


