
Самокат трюковий iTrike Чорний
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: SR 2-064-1-B
+380 (68) 611-55-54
Маріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат трюковий iTrike – це нова сучасна трюкова модель самокату, дуже зручна у використанні, що має ряд переваг, а саме:
- супер міцність (алюмінієва рама, посилена трьома гвинтами та лите кермо з гумовими накладками на ручках)
- Кермо самоката крутиться на 360 градусів для виконання трюків з обертанням.
- самокат оснащений заднім гальмом, що наступає, для більшої безпеки і пеггами.
Трюковий самокат SR 2-085-BS рекомендовано використовувати на зріст 1,1-1,5 м, максимальна вага 100 кг.
Характеристики самокату:
Матеріал деки: алюміній
Максимальне навантаження: 100 кг
Жорсткість коліс: 88A
Діаметр коліс (ПУ): 110 мм
Ніжне гальмо
Підшипник: ABEC 9
Кермо обертається на 360 градусів
ширина керма – 57 см;
висота керма від землі – 855 мм;
ширина деки – 120 мм;
довжина деки – 500 мм;
тип колісних дисків – алюм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 85.5 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴
