Конструктор Iblock Поїзд – належить до серії "Міський транспорт". Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі міського транспорту, що дозволяє дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор легко складається, а по завершенню у вас буде справжній поїзд, у якого відчиняються двері. Транспорт зможе вільно їздити будь-якою поверхнею. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація: 1158 деталей; наклейки; Інструкція. Характеристики: для дітей віком від 6-ти років; кількість елементів – 1158 шт; деталі у вигляді різних форм; функціональні елементи набору: рухомі колеса; розмір автобуса – 63 x 6 x 14 см; упаковка – у коробці; габарити упаковки – 64 х 43 х 9.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 1158 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 635 мм |
| Ширина упакування | 425 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 970 ₴



