Автомат на орбізах синій акумуляторний 555A-1
Автомат на орбізах стріляє з відривом до 25 метрів.
Кулемет з гелієвимиорбізами повністю безпечний і не травматичний при дотриманні правил
безпеки. Стріляє в автоматичному режимі орбізами (діаметр яких
5мм) завдяки потужному акумулятору. Це повноцінний автоматичний пістолет
з глушником та верхнім магазином. Особливості: Виконаний із безпечного
пластику. Легка зброя із простим прибиранням. Сучасний та стильний дизайн.
Верхнє завантаження магазину. Висока швидкість (за рахунок автоматичного устрою подачі орбізу). У комплекті 2 пакетики куль Працює бластер від акумулятора (у комплекті USB заряджання). Комплектація бластера: Автомат. Зарядний пристрій. Акумулятор. Магазин. 2шт Пакета кульок (5 мм) Розмір Автомату: 34.5Х24.5Х6.5СМ Розмір Коробки: 41х18х7 см Забарвлення може відрізнятися від фото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 25 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 65 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









